Има ли смисъл от всичко което правим ?

Ако имате някакъв проблем, въпрос или искате да дискутирате нещо свързано със сайта ни, пишете тук.
Отговори
Потребителски аватар

Аз написах Темата

Администратор
Потребител: Quintuss. [PHP]™
Регистриран: Нед, 28 Яну 2018, 09:57
Локация: София
CS Nick: alT.HeBuHeH
Любима версия CS: CS GO
Спечелени точки: 80001
Побликувани теми: 104
Контакти:
Статус:: Извън линия

Има ли смисъл от всичко което правим ?

Мнение от Quintuss. [PHP]™ » Съб, 23 Фев 2019, 17:38

Здравейте, потребители и гости на LAN-BG.
Въпросите ми са няколко а вашите отговори са важни за мен. Има ли смисъл от още сървъри като седят празни, какво предложение ще дадете да направим освен да ги рекламираме ? Да променим техните модове,да добавим нови плъгини и т.н
Другият ми въпрос е искате ли да променим още дизайна на форума и сайта който до няколко дни трябва вече да е официално на сайта, защото съм намислил няколко промени който на мен лично неми харесват.Все пак ще си наблегна на тъмния стил защото вече достатъчно години бяхаме със светли стилове и дизайни.
Как да привлечем още хора към форума? Идеята ни за момента е да направим форума с още информация от към разделите на amxx скриптирането, плъгините, модовете и всякакъв вид ресурси и уроци за counter strike 1.6 / CSGO
Да добавим още кодирани дизайни и вече работещи системи на новата версия 3,2 на phpbb
Да добавим малко редактирани, модифицирани лгсл-та и стилове за новите версий на phpbb
Да добавим колкото се може повече преведени ext от чуждите форуми.
Да добавим доста ресурси за дизайнерите и уроци за начинаещите.
Опитваме се да се стремим да изпълняваме и повече заявки ако има такива,максимално бързо.
Споделете вашето мнение, какво мислите, какво ще е добре да направим и как ще решим проблемите с малката активност. Оставям вашите мнение!
PS:Искам само да кажа че форума не е само за Counter stike. Сайтат от доста време вече не е верига, а сайт и форум с който да намерите всякаква информация.
Трудно е да продължиш, лесно е да кажеш не мога!

Потребителски аватар

Потребител
Потребител: Toxyy
Регистриран: Нед, 20 Яну 2019, 11:06
CS Nick: CS Nick
Спечелени точки: 0
Побликувани теми: 3
Статус:: Извън линия

Re: Има ли смисъл от всичко което правим ?

Мнение от Toxyy » Нед, 03 Мар 2019, 15:51

Смисъл за всичко има но вече като цяло играта замира все повече и повече.Няма Български играчи във сървърите,няма вече хубави и всестни потребители който да споделят нещо,да помагат и т.н
Какво може да направите - да модифицирате още стила да бъде нещо което не се вижда всеки ден и да бъде нещо което на хората да се харесва и със кеф да търсят вашият форум. За напред иска да добавите още материали,плъгини,системи и всякакви подобни неща за да може да се търсят от хората и да намират това което искат при вас.Бих казал че доста от потребителите търсят вече това.За да привлечете потребителите си, заключете постовете,линковете,прикачените файлове за да може хората да влизат макари за малко но редовно да виждат и теглят от това което имат нужда. :nerd

Отговори

Върни се в “Относно сайта и форума Дискусии”